Art-In Review

Geri Bildirimi Toplamanın En Başarılı Yolu
Art-In Review Panel Görünümü

Online İtibar Yönetimi

Konaklamada Misafir Geri Bildirimi Toplamanın En Başarılı Yolu

Art-In Review online itibar yönetimi misafir geri bildirimlerini tek bir ekrandan daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Oteller için online itibar yönetimi, konuklarınızın talep ve sorunlarını dinlemenizde ve çözümlemeniz de size yardımcı olur.

Misafir memnuniyet seviyesini artırmanız için kaçınılmaz bir fırsat.

www.artinreview.net
Art-In Review Nasıl Çalışır

Art-In Review Nasıl Çalışır ?

  • Art-In Review online itibar yönetim aracı OTA (Online Seyahat Acentaları) ve inceleme sitelerinden tüm verileri toplar ve depolar.
  • Toplanan verilerden anlamsal sonuçlar çıkartır.
  • Güçlü metin işlemeleri ile yorumlardan çıkarımlar yapar. Olumlu olumsuz yorum ve değerlendirmelerin sıralamanızı nasıl etkilediğini gösterir ve sıralamanızın tarihsel çizgide değişimlerini size sunar.
  • Bölgenizde ki rakip otellerin Ota ve inceleme siteleri kapsayan genel puan değişimlerini haftalık, aylık ve yıllık raporlar sağlar.
  • Oda, yiyecek, servis gibi 26 bölümden oluşan otel içi bölümlerin değerlendirmelerini ve bu değerlendirmelerin rakipleriniz ile kıyaslamalarını sizlere sunar.

Art-In Review Avantajları

Misafir yorumları ve inceleme siteleri her geçen dijitalleşen dünyada daha  önemli olmaktadır. Misafirleriniz bu platformlarda deneyimlerini aktarmakta. Bu deneyimler otel araştıran potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmaktadır. Potansiyel müşterilerinizin %95’i rezervasyon kararı almadan önce gitmek istediği otelde tecrübe edinmiş diğer insanların geri bildirimlerini okumaktadır. Müşterilerinize rezervasyon kararı aşamasında ön önemli etkenler fiyattan sonra yorumlar kanıyı oluşturmaktadır.

Bölge Kıyaslama

Otelinizin Ota ve metasearch sitelerinde bölgesel sıralaması ve değişimi analiz edilir ve raporlanır.

Geçmiş Yorumlar

Günlük, haftalık ve aylık olarak verileriniz tutulup, tarihsel düzlemde sizlere sunulur. Tutulan verilerin değişimleri ve nedenleri tarafınıza haftalık olarak raporlanır.

Altyapı Gerektirmez

Seçtiğiniz rakip otellerle tüm kategorilerde detaylı karşılaştırmalarınız yapılır ve otelinizle ilgili artı-eksi yönlerinizi inceleme fırsatı sunulur.

Yorum Analizi

45 ayrı dilde yapılan yorumlar güçlü metin analizi sonucunda kategori edilerek raporlanır.

Puan Takibi

Günlük, haftalık ve aylık olarak verileriniz tutulup, tarihsel düzlemde sizlere sunulur. Tutulan verilerin değişimleri ve nedenleri tarafınıza haftalık olarak raporlanır.

Rakip Kıyaslama

Seçtiğiniz rakip otellerle tüm kategorilerde detaylı karşılaştırmalarınız yapılır ve otelinizle ilgili artı-eksi yönlerinizi inceleme fırsatı sunulur.

Ana Panel Özellikleri

Art-In Review - Genel Skor & Yorum Analizleri

Genel Skor & Yorum Analizleri

Misafirlerinizin OTA’lardaki değerlendirme analizlerine ulaşarak onlara en iyi deneyimi sunun ve bölgenizdeki başarınızı adım adım izleyin!

Art-In Review - Tarihsel Skor Grafikleri

Tarihsel Skor Grafikleri

Otelinizdeki değişimleri her departmana özel günlük olarak inceleyin ve aylık değişiminizi raporlayın!

Art-In Review - Bölgesel Rekabet Durumu

Bölgesel Rekabet Durumu

Bölgenizde bulunan rakipleriniz arasındaki yerinizi görün ve onların TripAdvisor puanlarına erişin!

Art-In Review - Yorum Akışı & Çeviri

Yorum Akışı & Çeviri

Misafirlerinizin hakkınızda yaptıkları yorumları tek bir ekrandan görüntüleyin ve farklı dillerdeki yorumlar artık sorununuz olmasın!

Art-In Review - Otel Bölümlerinin Değerlendirmeleri

Otel Bölümlerinin Değerlendirmeleri

Otelinizin detaylarına inin! Misafirlerinizin değerlendirmelerini bölümlere özel görüntüleyerek eksiklerinizi daha kolay tespit edin!

Art-In Review - Grafiksel Yorum Dağılım Analizi

Grafiksel Yorum Dağılım Analizi

Misafirleriniz sizi en çok hangi değerlendirme sitesinden konuşuyor, tespit edin!