AUTHPOINT

Kimlik Doğrulama Hizmeti
WatchGuard AuthPoint

WatchGuard AuthPoint

AuthPoint çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA), varlıklarınızı, hesaplarınızı ve bilgilerinizi korumak için ihtiyacınız olan güvenliği sağlar. AuthPoint’in güçlü koruması ile şirketinizin güvenle ve endişesiz çalışmasına izin verin.

Benzersiz çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) çözümümüz, yalnızca kayıp veya çalıntı kimlik bilgilerinden kaynaklanan ağ kesintileri ve veri ihlalleri olasılığını azaltmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kolay kurulum ve yönetim için bu önemli yeteneği tamamen Bulut’tan sunarız.

AuthPoint, kullanıcıları olumlu bir şekilde tanımlamak için yenilikçi yollar düşünerek geleneksel 2 faktörlü kimlik doğrulamanın (2FA) ötesine geçer ve üçüncü taraf entegrasyonlarının büyük ekosistemimiz, ağa, VPN’lere ve Bulut uygulamalarına erişimi korumak için MFA kullanabileceğiniz anlamına gelir. Teknik olmayan kullanıcılar bile AuthPoint mobil uygulamasını kolay ve kullanışlı buluyor!

WatchGuard AuthPoint, saldırıları engellemeye ihtiyaç duyan işletmeler için; MFA’yı gerçeğe dönüştürmek için doğru zamanda doğru çözümdür.

Mobil Cihaz DNA'sı Ile Etkili MFA Koruması

AuthPoint, kimliğinizi kanıtlayan ek bir faktör olarak bir push mesajı, QR kodu veya bir defalık şifre (OTP) kullanır; ve mobil cihaz DNA’mız, sistemlere ve uygulamalara erişim izni verirken yetkili kullanıcının telefonuyla eşleşir. Bu nedenle, korunan bir sisteme erişmek amacıyla bir kullanıcının cihazını klonlayan herhangi bir saldırgan engellenir – çünkü cihaz DNA’sı farklı olacaktır.

Kullanımı Kolay AuthPoint Mobile Uygulaması

WatchGuard’ın AuthPoint uygulaması, kullanıcıların doğrudan kendi telefonlarından kimlik doğrulaması yapmalarını sağlar! Anahtarlık veya parmakla sürmeye gerek yok; bunun yerine AuthPoint uygulamasını saniyeler içinde yükleyip etkinleştirin ve ardından akıllı telefondan kimlik doğrulaması yapmak için kullanın. Telefonun kamerasıyla QR kodlarını kullanarak hızlı push tabanlı kimlik doğrulamanın yanı sıra çevrimdışı kimlik doğrulamasını da sağlar.

Güçlü Ekosistem

WatchGuard’ın ekosistemi, AuthPoint ile düzinelerce 3. taraf entegrasyonu içerir; bu da şirketlerin hassas Bulut uygulamalarına, VPN’lere ve ağlara erişmeden önce kullanıcıların kimlik doğrulaması yapmalarını ister. AuthPoint, kullanıcıların bir dizi uygulamaya ve hizmete erişmek için bir kez oturum açmasına izin veren SAML standardını destekler.

WatchGuard Bulut Platformunda Yönetim

Sınırlı BT personeli ve güvenlik uzmanlığına sahip şirketler, WatchGuard Cloud platformunda kurulumu ve yönetimi kolay MFA korumasından yararlanır. Her yerden erişebilirsiniz ve yazılım yüklemenize, yükseltmeleri planlamanıza veya yamaları yönetmenize gerek yoktur. Dahası, platform kolayca tek bir küresel hesap görünümünü veya birçok bağımsız hesabı barındırır.

AuthPoint Mobil Uygulama

AuthPoint Mobil Uygulama

  • Mobil doğrulayıcı taşınması gereken ekstra bir şey yok!
  • Tüm çalışanların kullanması kolay
  • Birden çok kimlik doğrulayıcısını destekler
  • Resimlerle ve isimlerle kişiselleştirin
  • PIN ve biyometrik koruma uygulayın
  • QR kodlarını okumak için telefon kamerasını kullanın
  • Uygulamayı açmadan kimlik doğrulama push mesajlarına yanıt verin
  • İOS ve Android kullanan telefonlara yükleme
  • Mağazalardan indirmek için ücretsiz
Push Based Authentication - Artin Systems

Push Based Authentication

Tek dokunuşla onay ile güvenli kimlik doğrulama. Kimlik doğrulamasını yapmaya çalışanların kim olduğunu ve kaynaklarınıza yetkisiz erişimi engelleyebileceğini görüyorsunuz

QR Code Based Authentication - Artin Systems

QR Code Based Authentication

Sadece uygulama ile okunabilen bir meydan okuma ile benzersiz , şifreli bir QR kodunu okumak için kameranızı kullanın

Time Based One Time Password

Time Based One Time Password (OTP)

Görüntülenen dinamik, zamana bağlı, tek seferlik şifrenizi alın ve giriş sırasında girin