Raporlama ve Görünürlük

WatchGuard Bulut Görünürlüğü
Raporlama ve Görünürlük

Görünürlük Kontrol Paneli

Yönetim kurulu odasından şube ofisine, ek veri kaybı ve ağ kesintilerinden kaçınmak için ağ güvenliği senaryolarına kritik yanıtların hızlı bir şekilde yapılması gerekir – yine de gün veya hafta ham veriyi anlayacak zaman yoktur. Bu, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri alabilmeniz ve hemen harekete geçebilmeniz için Bulut’tan görselleştirilip sunulan verilerinize en çok ihtiyaç duyduğunuz zamandır. Bu tür görünürlük kontrol paneli, günümüzün ağ güvenliği çözümleri için artık gerekli bir araçtır.

WatchGuard Bulut Görünürlüğü, ağ güvenliğiniz hakkında istediğiniz zaman, istediğiniz yerde zamanında, bilgili ve etkili kararlar verebilmeniz için ağınızda tam görünürlük sağlar. Platform, üst düzey trendleri ve anormallikleri hızlı bir şekilde görmenizi ve ardından her biri hakkında ayrıntılı bilgi edinmenizi sağlayan 100’den fazla gösterge tablosu ve rapor görüntüler.

Bulut: WatchGuard Boyutuna geçmek istemeyenler için şirket içi görünürlük çözümü mevcuttur. Dimension, önemli ağ güvenliği tehditlerini, sorunlarını ve eğilimlerini benzersiz bir şekilde tanımlayan ve dağıtan büyük veri görünürlüğü ve raporlama araçları sunarak ağ genelinde anlamlı güvenlik politikaları oluşturma yeteneğini hızlandırır.

Görünür Analizlerden Yararlanın

Görsel olarak sunulan ağ etkinliğini sezgisel ve etkileşimli panolarda ve raporlarda görün. Zarif görselleştirmeler, potansiyel tehditleri tanımlamayı, İnternet kullanımını izlemeyi ve ilgili trafik eğilimleri hakkında kritik bilgiler edinmeyi kolaylaştırır. Bir bakışta, sıra dışı trafik modelleri olup olmadığını ve en çok ziyaret edilen web sitelerinin neler olduğunu en fazla bant genişliğini kimin kullandığını görün. İhtiyacınız olan bilgileri tam olarak istediğiniz zaman almak için kolayca döndürün, detaylandırın ve filtreleyin.

Spot Desenler, Daha İyi Kararlar Verin

C düzeyindeki yöneticiler ve BT direktörleri, ağ yöneticileri ve güvenlik analistlerinden İK ve departman yöneticilerine kadar önemli paydaşlara e-posta teslimi için raporlar planlayabilme özelliğine sahip 100’den fazla kapsamlı rapor ve gösterge panosu arasından seçim yapın. PCI, HIPAA ve KCSiE uyumluluğu için özel raporlar mevcuttur. Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgilerin (PII) maskelenmesini gerektiren uyumluluk görevleri için Dimension güçlü bir Kullanıcı Anonimleştirme özelliği sunar.