Snap Turizm

Platinyum Turizm Seyahat Acentesi
Snap Turizm

SnapTour Turizm Acentesi

Snap Turizm günümüze kadar birçok konaklama faaliyeti ve toplantı organizasyonunu başarı gerçekleştirmiştir. Servis ve hizmet kalitesi ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duymaktadır. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyene Snap Turizm, Ekip çalışmasına inandığı için her zaman daha iyiyi üretmek adına gelecek olan tüm fikirlere açık olmuş bunları geliştirip, daha iyiyi sunmayı hedeflemiştir.

Tecrübe, Profesyonel Kadro
Tatil ve İş Seyahatleriniz için Güvendiğiniz Adres…

Daha fazla bilgi için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz…

www.snapturizm.com.tr
Toplantı Hizmetleri - Snap Turizm

Toplantı Hizmetleri (Meeting)

Snap Turizm; Türkiye ve Dünya’nın herhangi bir köşesinde ister konaklamalı, ister günlük olarak tercih edebileceğiniz toplantılarınızı, en iyi toplantı otellerinde en efektif şartlarda organizasyonunuzu gerçekleştirmek için çalışır. Türkiye’nin her köşesindeki birebir otel anlaşmaları sayesinde, sizlere en zengin alternatifleri en iyi şartlarda sunar.

Toplantı organizasyonunuz için gerekli tüm çalışmaları sizin adınıza tamamlayarak, sizin istek ve görüşleriniz doğrultusunda hazırlayıp hizmetinize sunar.

Teşvik Organizasyonları - Snap Turizm

Teşvik Organizasyonları (Incentive)

Şirketinizin organizasyonlarından olan Gezi, Eğitim ve Motivasyon hizmetlerini Snap Turizm, en zengin şekliyle sizlere sunmaktadır.

Gerçekleştirmek istediğiniz gezilerde uzman rehberleri ve operasyon yetkilileri size en uygun, en iyi seçenekleri hazırlayacaktır. Motivasyon yada Eğitim amaçlı organizasyonlarınız için Ülkemizin her yerinde anlaşmalı olduğu oteller ve toplantı salonlarından seçeceğiniz birinde sizler için en iyi organizasyonu sunmaktadır. Bulunduğunuz şehirden farklı bir şehirde gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarınızda, ulaşım seçenekleri ve havalimanı transferleri Snap Turizm tarafından sağlanmaktadır.

Kongre Hizmetleri - Snap Turizm

Kongre Hizmetleri (Congress)

Büyük organizasyonları tek bünyede gerçekleştirebilecek operasyon yeteneğine ve hizmet yapısına sahiptir. Yetenekli ve tecrübeli kadrosu, önemli anlaşmaları ve kendi bünyesinde bulundurduğu ekipleri ve anlaşmalı kurumları ile en efektif şartlarda en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Kongreyi gerçekleştireceğiniz bölgeyi seçip iletmeniz takdirde , kongre çalışması yapacağınız bölgedeki zengin alternatifleri sizlere hızlı bir şekilde ve tüm organizasyon çalışması ile birlikte sunmaktadır.

Fuar Hizmetleri - Snap Turizm

Fuar Hizmetleri (Exhibitions)

Snap Turizm Acentamız tecrübeli personel kadrosu, mevcut ileri teknolojisi ve 2 büyük şehirdeki ofisleri ile birçok Fuar organizasyona başarı ile imza atmaktadır. Büyüklüğüne bakmaksızın her organizasyona gerekli özeni gösterip, her organizasyonu kaliteli sunumları ile unutulmaz kılmak amacımızdır.

Otel Rezervasyonları - Snap Turizm

Otel Rezervasyonları

Snap Turizm Türkiye’de ki hemen hemen tüm oteller ile birebir anlaşması bulunmaktadır. 3. Şahıs ve kurumlardan aldığı ürünü pazarlamaz. Otel operasyonlarını kendi içerisinde gerçekleştirir. Bu sayede daha ekonomik ve efektif şartlarda otel rezervasyonlarınızı sorunsuz ve en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Rehberlik ve Transfer Hizmetleri - Snap Turizm

Rehberlik ve Transfer Hizmetleri

Yurtdışından gelen misafirlerinize Rehberlik hizmetini, yıllardan beri kendi kadrosunda çalışan profosyonel kokartlı rehberleri ve bölge rehberleri ile birlikte hizmet vermektedir. Aynı zamanda Alan-otel-alan transferlerini gerek VIP gerekse Grup transfer şeklinde kendi araçları ve transfer personeli ile sağlayan Snap Turizm bu alandaki en kaliteli ve sorunsuz hizmeti sizlere sunmaktadır.